Proje Konrol Programı

Architect3dx

Yeni Üye
Merhaba Proje kontrolleri için pdf dosyalarına benzer şekilde hayıt yapacak bunları şifreleyecek bir proje yazdırma programı, kontrol edende sadece üzerine yorum yapma ve eksikleri belirticek okuma programı yapabilirmisiniz. bu proje kontrollerinde zaman kazandıracak ve gereksiz proje çıktısı alınmasını önleyecektir..

Merhabalar,
öncelikle foruma hoşgeldiniz. Sorunuzdan anlayabildiğim kadarıyla şu an yaptığımız PDF export özelliğimizden bahsetmişsiniz.
Projeyi 2 ve 3 boyutlu tüm çizimleriyle (opsiyonel) pdf olarak kaydedip, acrobat vb bir programda açıp inceletebildiğiniz,
müşterinize, kuruma vb gönderebileceğiniz olanağımız zaten mevcuttur.
Saygılarımla

Architect3dx":gw8r7xyc' Alıntı:
Merhaba Proje kontrolleri için pdf dosyalarına benzer şekilde hayıt yapacak bunları şifreleyecek bir proje yazdırma programı, kontrol edende sadece üzerine yorum yapma ve eksikleri belirticek okuma programı yapabilirmisiniz. bu proje kontrollerinde zaman kazandıracak ve gereksiz proje çıktısı alınmasını önleyecektir..

Teşekkürler..
evet PDF export özelliğinizi gördüm çok güzel olmuş .. ama benim bahsettim biraz daha farklı
örneğin biz bi proje oluşturduğumuzda bu 45lik kadıda 5 - 10 metre uzunluğunda olabiliyor.. bu projeyi bitirdikten sonra farklı bi kaydetme biçimi ile kaydetmek.. bu kayıt esnasında orjinal dosyada ayarladığımız kalem kalınlıkları filan bozulmaması gerekiyor ve istenirsede açma şifresi konulması daha iyi olur. kaydettiğimiz dosyayı WREP programında olduğu gibi açabilmeliyiz çıktı alabilmeliyiz. Sadece Kontrol Sadecek kişinin üzerine "Adobe Reader X" programında olduğu gibi yalnış gördüğü yerlere yorum ekleyebilme özelli olması yeterli olacaktır.
yani projeyi yapan kişi kendi orjinal dosyasından Farklı kayıt yaptıktan sonra başka bir kişi proje üzerinde hiç bir deşiklik yapamayacak, böylece çizilen bir planı başka biri kullanma korkusu olmadan kontrol için gerekli kurumlara internet üzerinden gönderilebilir.

"WREP programı bunun için çok uygun üzerinde biraz değişiklikle kolaylıkla yapılabilir." ilginiz için teşekkürler.

Geri