Geçmiş olsun mesajı

Ünver ÖZCAN

Uzman Üye
Sn Hakan ŞAHİN
Bütün ideCAD kullanıcıları adına geçmiş olsun diyorum. Allah şifa versin. En kısa zamanda aramızda olmanızı diliyoruz. Sevgiyle kalın. Ünver ÖZCAN

Hakancığıma çek geçmiş olsun diliyorum. Eğer yapabileceğim en küçük bir şey varsa lütfen F1'e bas. Beni hemen yanında bulacaksın.
Acil şifalar diliyorum. Sevgilerimle .......

selam Hakan bey,
Bilemiyorum bir hastalık veya kaza geçirmişsiniz acil şifalar diliyorum bende 13 gündür iş kazasından sonra yatıyorum yatakta gördüm iletileri çabuk ayağa kanın Saridurmuş

Merhaba,
size de çok geçmiş olsun. Sağlıklı günler dileriz...

saridurmus":2kpdw4nt' Alıntı:
selam Hakan bey,
Bilemiyorum bir hastalık veya kaza geçirmişsiniz acil şifalar diliyorum bende 13 gündür iş kazasından sonra yatıyorum yatakta gördüm iletileri çabuk ayağa kanın Saridurmuş

unver":1a60hv5e' Alıntı:
Sn Hakan ŞAHİN
Bütün ideCAD kullanıcıları adına geçmiş olsun diyorum. Allah şifa versin. En kısa zamanda aramızda olmanızı diliyoruz. Sevgiyle kalın. Ünver ÖZCAN

NYILMAZ":1a60hv5e' Alıntı:
Hakancığıma çek geçmiş olsun diliyorum. Eğer yapabileceğim en küçük bir şey varsa lütfen F1'e bas. Beni hemen yanında bulacaksın.
Acil şifalar diliyorum. Sevgilerimle .......

saridurmus":1a60hv5e' Alıntı:
selam Hakan bey,

Mesajlarınız için çok teşekkürler..

İbrahim bey size de geçmiş olsun...

Saygılar..

Geri