Forum Hk.

İde'nin yeni atılımı " ide CAD Forum" hayırlı olsun. Güzel ve yerinde bir teşebbüs.
Biz ide kullanıcıları açısından çok gerekli olduğu gibi proğrama da gelişme sağlayacaktır.

Forum bence çok güzel olmuş ve eminim ki ciddi anlamda faydalı olacaktır. Hem eksikliklerin giderilmesi hem de fikir alışverişinin olabileceği bir buluşma noktası olması anlamında çok iyi bir ortam sunacağına inanıyor, tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Nedim YILMAZ Karabük

Sn.Admin,
Forumda en son yazılan yorumları , hangi konu uzerine ve kim tarafından yazıldıgını gosteren bir diyalogla acılması fena olmazdı...
sayfaya girdigimizde, en ustte veya herhangi bir yerde son mesajlar(veya son yorumlananlar) şeklinde bir karsılama olması forumda takibi kolaylastıracaktır diye dusunuyorum...
Bu konuda bir çalışma yapılabilir mi?
iyi çalışmalar...

Forum anasayfada sol üstte "yeni mesajlar" isimli bir link vardır, oradan son ziyaretinizden sonraki mesajları takip edebilirsiniz.

NYILMAZ":3dgq1pp0' Alıntı:
Forum bence çok güzel olmuş ve eminim ki ciddi anlamda faydalı olacaktır. Hem eksikliklerin giderilmesi hem de fikir alışverişinin olabileceği bir buluşma noktası olması anlamında çok iyi bir ortam sunacağına inanıyor, tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Nedim YILMAZ Karabük

Diye bir not ile başlamıştım. Sürekli de takip etmekte olup yanılmadığımı görmekten mutluluk duyuyorum. Bu gün görüyorum ki programların kullanılmasını kolaylaştırıcı bilgiler olmasından ziyade bu forum özellikle de mühendislik anlamında bir okul haline dönüşüyor. Bu anlamda çok büyük bir eksikliği gidermektedir. İlginç soru ve sorunlara çok güzel açıklayıcı cevaplar gelmekte, her geçen gün piyasada bu işle uğraşan mühendis arkadaşların ürettiklerinin kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu anlamda tüm arkadaşlara teşekkür ediyor ve özellikle İdeYAPI ekibini bir kez daha tebrik ediyor, farklılıklarını ortaya koydukları için kutluyorum.

Sevgilerimle..

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
adresindeki kayıt bende sürekli okunmamış olarak görünüyor. Fakat sayfayı açmaya çalıştığımda "İstenilen başlık mevcut değil." mesajı geliyor.

Ekli dosyalar

• okunmamış.png
    okunmamış.png
    30.6 KB · Görüntüleme: 6,764
Geri