Soldaki araç çubuğunu kaybettim

muratzongur

Yeni Üye
Merhaba öncelikle bunun için konu açtığım için özür belki çok basit bir durum ama programı silip tekrar yüklesem de geri gelmek istemiyor :D
bu konuda bir sıfırlama yada tekrar açma işlemi nasıldır ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.
Versiyon 8.62

* önce klasik menüye geçin
* Klasik menüde ekranda komutların, ikonların bulunduğu herhangi bir yerde sağ klik yapın.
* çıkan listede "değiştir"in başındaki tiki tıklayın.
* böylece sol toolbar gelecektir.
arzu ederseniz tekrar ribbon menüye geçiş yapabilirsiniz.

Ekteki resme bakınız.

N. YILMAZ

Ekli dosyalar

• sol toolbar.png
    sol toolbar.png
    68 KB · Görüntüleme: 4,182
muratzongur":18jhsrce' Alıntı:
bu konuda bir sıfırlama yada tekrar açma işlemi nasıldır ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Versiyon 8.62

Sol ctrl+shift tuşuna basılı tutarak programı çalıştırın. Ekrana "Registry(kayıtlı) giriş ayarları temizlendi" şeklinde bir mesajı gelecektir. Mesaja tamam tıklayın.

cevabınız için teşekkürler
aslında tüm çabam 15'6 ekrana sıkışmak yüzünden yer açmaya çalışıyorum. görsel butonları sizin paylaştığınız foto da olduğu gibi küçültmek istedim derken soldaki kayboldu ve bu yüzden 2-3 gündür programı açmıyorum, neyse ben görünüm kısmını açtığımda skin olarak windows görselleri office xp gibi basit renk değişimleri oluşan bölüm mevcut klasik dediğiniz bölüm nerede bulamadım açıkçası.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    127.6 KB · Görüntüleme: 4,132
HakanŞahin":1di4b04n' Alıntı:
muratzongur":1di4b04n' Alıntı:
Versiyon 8.62

Sol ctrl+shift tuşuna basılı tutarak programı çalıştırın. Ekrana "Registry(kayıtlı) giriş ayarları temizlendi" şeklinde bir mesajı gelecektir. Mesaja tamam tıklayın.

:ugeek: teşekkürler kısa ve hızlı çözüm.

tüm mesajlar için çok sağolun halloldu.
peki diğer sorum şu olacak.
firmanın paylaşım yaptığı eğitim videoları parça parça bende bu yüzden youtube üzerinden eski-yeni karışık videolar izledim fakat o kısımları geçtim ileri düzey için bir eğitim sunumu bilen yada sadece 3d mimari için tavsiyesi olan var mı acaba ?

Muhtemelen sizin ekran kartınızın ayarları veya ekran kartınızın kendisi ile ilgili probleminiz var. Gönderdiğimiz resimde öyle anlaşılıyor. Ben de 15.6 ekran kullanıyorum, ekran resimdeki gibi.
Ayrıca klasik menüye geçişle ilgili resmi de atıyorum.

Ekli dosyalar

• Tüm ekran.png
    Tüm ekran.png
    492.5 KB · Görüntüleme: 4,121
  • ayar.png
    ayar.png
    56 KB · Görüntüleme: 4,124
Geri