ide statik proje yapım aşamaları sırasıyla lazım

omurgune

Yeni Üye
iyi günler öncelikle. yeni mezun olmuş bir arkadaş olarak iş sektörüne atılmak bulunmaktayım. ide statik eğitim videolarını izledim lakin ne yapmam neyi niçin yapıp veya yapmamam gerektiğini bilmiyorum. öncelikle aşamaları söyleyip elinde statik proje olan kimseler varsa bilgilendirmesini istiyorum . teşekkürler

burda bu tür şeylere genelde cevap vermezler. Hatta şunu bile gördüm bazı sorunların çözümlerini bile paylaşmıyorlar. Mecbur kendin öğrenip kendin bulacaksın doğru yolu. Soracağın birşey olursa özel mesajdan sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum.

'kel kör kendi işini kendin gör' muhabbeti dönüyor demekki. ben siteyi arastırdım az çok. bu sitede bu programı bilen kişilerin biraz zaman ayırıp ne nedir ne değildir bilgilendirmesi çok iyi olur açıkcası. çok dua alacağını düşünüyorum .

cagatayk":9jvl9aq1' Alıntı:
burda bu tür şeylere genelde cevap vermezler. Hatta şunu bile gördüm bazı sorunların çözümlerini bile paylaşmıyorlar.

Forum, idecad'in resmi forum sitesidir. ideCAD teknik personeli tarafından her soru dikkatle incelenmekte, değerlendirmekte ve mümkün olduğunca somut ve bilimsel yanıtlar verilmektedir.

omurgune":3tynw8tl' Alıntı:
iyi günler öncelikle. yeni mezun olmuş bir arkadaş olarak iş sektörüne atılmak bulunmaktayım. ide statik eğitim videolarını izledim lakin ne yapmam neyi niçin yapıp veya yapmamam gerektiğini bilmiyorum. öncelikle aşamaları söyleyip elinde statik proje olan kimseler varsa bilgilendirmesini istiyorum . teşekkürler

Merhaba,

Yeni mezuniyetin hayırlı olsun, mesleğinde başarılar dilerim.

Eğer projeci olarak iş yaşamında bulunmak istiyorsanız bir proje ofisinde işe başlamanız sizin için en faydalı ve en verimli yol olacaktır.

Forum sayfamızda mesleğe yönelik spesifik sorular sorarsanız mutlaka yanıtlarını alırsınız.

Geri