Çelik 8 Versiyon demo

ÇELİK VERSİYON 8 DE PERSPEKTİF PENCERESİNDE Kİ GÖRÜNTÜLER KALICI DEĞİL ZOMM İN ZOMM OUT DAHİL HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUM.TIKLANDIĞINDA GÖRÜNTÜ YOK OLUYOR..YARDIM RİCASI İLE...

engineerbakırkoy:260hpq6i' Alıntı:
ÇELİK VERSİYON 8 DE PERSPEKTİF PENCERESİNDE Kİ GÖRÜNTÜLER KALICI DEĞİL ZOMM İN ZOMM OUT DAHİL HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUM.TIKLANDIĞINDA GÖRÜNTÜ YOK OLUYOR..YARDIM RİCASI İLE...
Ekran kartınızla ilgili bir sorun gibi görünüyor.

Ekran kartı diye forumda arama yapılınca;
101 uygun sonuç bulundu: ekran kartı
Aranan sorgu: +ekran +kartı

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhaba,

ideCAD çelik 8 de perspektif ekran kullanımında ekran kartı ayarlarınızı düzenlemeniz gerekmektedir. Ekran kartı ayarlarınızın 3 boyutlu görüntü ayarlarına getirip, performansını en yükseğe çıkarmanız gerekmektedir. Ekran kartı ayarlarını doğru yaptığınız taktirde 3 boyutlu perspektif ekran beklendiği gibi çalışacaktır.

İyi çalışmalar...

ÇELİK DEMO VERSİYONDA ANALİZDEN SONRA ÇELİK ÇİZİMLERİN HEPSİNİ ALAMIYORUM. ÇİZİM İSTEDİĞİMDE PROGRAM BENİ ATIYOR. AYRICA RAPORLAR KISMINDA ANKRAJ HESABI VE BİRLEŞİM HESAPLARI YOK. BU İKİ SORUMU CEVAPLANDIRIRSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

kalemühendislik":2kfim2pd' Alıntı:
ÇELİK DEMO VERSİYONDA ANALİZDEN SONRA ÇELİK ÇİZİMLERİN HEPSİNİ ALAMIYORUM. ÇİZİM İSTEDİĞİMDE PROGRAM BENİ ATIYOR. AYRICA RAPORLAR KISMINDA ANKRAJ HESABI VE BİRLEŞİM HESAPLARI YOK. BU İKİ SORUMU CEVAPLANDIRIRSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.
Çelik çizimlerinin alınamadığı projenizi celikdestek@ideyapi.com.tr adresine gönderirseniz konu ile ilgili inceleme yapabiliriz.
Birleşim hesapları ve tahkikleri Raporlar kısmında bulunmamaktadır. Hesap raporunu almak istediğiniz birleşimin özelliklerine girip, Tasarım Raporu butonuna tıklayarak birleşim raporlarını görebilirsiniz.

ben idecad sayfanızdan 8.504 demo indirdim ama idecad 8 çıkıyor ve ayrıca perspektik ekranını göremiyorum ancak mause ile perspektif ekranında geziniti yapınca görüyorum. çekince tekrar görüntü gidiyor. idecad 7 deki gibi 3 boyutu sürekli gözüksün. lütfen yardım edin acil

Merhaba

Buna benzer bir durum 8 versiyonunu indirdiğimde bende de olmuştu.
Ekran kartınızı güncelleyin,
rem azsa artırın,
Düzelmezse benim gibi daha hızlı remi yüksek bir bilgisayar alın.

Ünver ÖZCAN

lvlustafa_63":2csip74h' Alıntı:
ben idecad sayfanızdan 8.504 demo indirdim ama idecad 8 çıkıyor

8.504'dür. Program açılışında gelen bilgi ekrandan versiyon numarasını kontrol edebilirsiniz.

lvlustafa_63":2csip74h' Alıntı:
ayrıca perspektik ekranını göremiyorum ancak mause ile perspektif ekranında geziniti yapınca görüyorum. çekince tekrar görüntü gidiyor.

Ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin.

Geri