Çelik makas birleşim levhaları

inansas

Yeni Üye
merhaba. 22 m açıklığında bir makas tanımladım fakat düğüm noktalarındaki birleşim levhaları bütün düğüm noktalarında 5cm*10cm olarak görülmekte. imalat için düğüm noktalarına göre levha boyutlarını çıkarmam gerekiyor fakat dediğim gibi bütün levha boyutları aynı görüldüğü için zorluk yaşıyorum. acil olarak yardım edebilirseniz cok sevinirim.

Re: Çelik makas birleşim levları

Merhaba;

Öncelikle siz makas içi birleşimleri düzenlediniz ve boyutları farklı ancak metraj raporunda mı aynı görünüyor, yoksa siz tüm levhaları aynı ebat modelleyerek metraj raporu mu almaya çalışıyorsunuz. Bu detayı açıklayarak projenizi gönderebilirseniz daha verimli ve hızlı yardımcı olabiliriz.

İyi Çalışmalar.

analiz yaparken makas içi levha boyutlarıyla herhangi bir düzenleme yapmadım ki analizden sonra gerekli kaynak uzunluğuna göre levha boyutlarının otomatik düzenleneceğini düşündüm ama galiba olmuyormuş. şuan istediğim ise düğüm noktalarının birleşim levhalarının boyutları. bunu nasıl ayarlayabileceğim hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba;
Destek mailine gönderirseniz projenizi kısa bir açıklamayla birlikte yardımcı olunacaktır.

Geri