Çok yakında bir sürprizimiz olacak !

sayın cassabotanik siz bildiğinize göre oyun bozuldu gelen süpriz rakip firmanın yapacağı yenilikten önce biz başlıyoruz değilmi?

İdeYAPI'nın bütün sürprizleri güzeldir. Hele bu sürpriz İsmail Beyden geliyorsa daha da heyecan verici. Sabırsızlıkla bekliyoruz. İpucu istemiyoruz, bir tarih verilebilir mi acaba....

hergün zaten takipteyiz forumuda, şimdi saat başı kontrol edicem.çünkü çok bekledik bu güzel haberi.ÇELİK ÇATI....

yok yok hepiniz yanıldınız. sürpriz ihtimaller şu:
1- ideyapi firması SAP2000 İN TÜM HAKLARINI satın aldı.
2- ideyapi firması bununla yetinmedi yerli yazılımları da satın aldı.
3- ideyapi firması herkese yemek ısmarlayacak....
4- hiçbiri. çelik yazılımı hazır görücüye çıkıyor....

Çelik programda hangi yönetmelikler kullanılmalı ?

Mesajgönderen Ismail Hakki Besler » 30 Haz 2011, 14:30

mhanifiata yazdı:

cassabotanic yazdı:

mhanifiata yazdı:acaba ideyapının çelikle ilgili çalışmasına ait bir demo, film, resim, ipucu, emare, iz, işaret, gölge.....var mı. :)

Var. Çelik program geliştirdiklerini biliyorum. Hatta daha ilerisi İstanbul yapı fuarında programı inceledim.

Saygılarımla

tamam da biz ankarada nasıl göreceğiz. ide yetkilileri neden bir resim felan göstermiyor. neden neden neden

Bu aşamada çelik program içeriği hakkında sadece alfauser statüsündeki beş altı kullanıcımız bilgi sahibi. Sayın Cassabotanic isimli kullanıcı da bizim alfa gurubumuzda birlikte çalıştığımız arkadaşımız.
bu gurubun dışında hiçbir kullanıcımız bilgi sahibi değil. ideYAPI kurum politikası gereği bu aşamada, çelik programın içeriği, ne zaman piyasaya sürüleceği, fiyatının ne olacağını paylaşmamaktadır.
Önceki yıllarda program zaten yapı fuarlarında görücüye çıkmış oldukca beğeni ve takdir toplamıştı. Daha sonra yine kurum politikası gereği çelik program yazılım gurubundan bir gurup yazılımcıyı mimari ve betonarme yazılım gurubuna kaydırdık ve Çelik programın piyasaya sürülme tarihini erteledik.

Çelik program duyurusu yapılıncaya kadar, "demo, film, resim, ipucu, emare, iz, işaret, gölge" olmayacak çünkü bu şekilde planladık.

Saygılarımla
İsmail Hakkı Besler
Genel Müdür

şifre burda:
******Daha sonra yine kurum politikası gereği çelik program yazılım gurubundan bir gurup yazılımcıyı mimari ve betonarme yazılım gurubuna kaydırdık ve Çelik programın piyasaya sürülme tarihini erteledik.****
demekki betonarme programı ile ilgili olacak süpriz....

Tahminim betonarme ile ilgili süpriz olacaksa;
1- Havuz betonarmesi çizim ve detayları olabilir.
2- Kubbe, Tonoz çizim ve Detayları Olabilir.

aslında yeni mimari program çalışmaları var diye duymuştum. ne derece doğru bilmiyorum lakin?...umarım bu sürpriz çelikle ilgili olur.

Geri