ideCAD bak.dosyasını nasıl düzenleyebilirim

idecad i her açtığımda,o sayfada bak.dosya uzantıları çıkıyor sayfa resmen beyaz bak dosyalarıyla doluyor bunu önlemenin bir yolu var mıdır cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Projelerinizi masaüstüne değil, masaüstünde ayrı bir klasör açıp içine kaydederseniz .bak dosyaları sadece o klasörün içinde oluşacaktır. Daha sonra istediğiniz zaman bunları kolayca temizlersiniz, karmaşıklık olmaz.
7 ve daha önceki versiyonlarda kullanıcılarımızdan sürekli gelen "projemi kaybettim, projem okunmuyor, bilgisayarım göçtü projemi kurtarabilir misiniz..." tarzı yakınmaların önüne geçmek için program 8 versiyonunda artık sürekli farklı isimlerle otomatik yedekleme kaydı yapıyor ki veri kaybı olmasın. Bunu genel ayarlardan kapatabilirsiniz, ancak kapatmanızı tavsiye etmiyoruz.

bir sorum olacak lütfen cevaplayın , idecad 8 de yeni malzeme özellilerini girerken elastisite modülü ile kayma modülünü istediğim değeri giremiyorum yardımcı olun bana

Ekteki resimdeki yolu izleyerek elastisite modülü ve kayma modülünü değiştirebilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot 2018-02-11 00.35.01.png
    Screenshot 2018-02-11 00.35.01.png
    684.8 KB · Görüntüleme: 2,249
Geri