ideCAD programında rapor ve metraj alamıyorum

Merhabalar, yeni aldığım bilgisayarda parmak izini yüklediğimde idecad programında rapor ve öetraj alamıyorum ve program hata verdikten sonra kapanıyor. Yüklediğim parmak izi uygulmasını kaldırıyorum, idecad programımı kaldırıp tekrar yüklüyorum, yine aynı hatayı alıyorum. Son olarak sistemi geri yükleme ile bu hatadan kurtuluyorum. Parmak izi uygulamasını şu anda kullanamıyorum. Bu sorun parmak izi programı ile idecad programının bir noktada çakışmasından kaynaklandığı kanaatindeyim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim?

Re: Rapor ve metraj hatası

trkitaro":1f8gul2v' Alıntı:
Merhabalar, yeni aldığım bilgisayarda parmak izini yüklediğimde idecad programında rapor ve öetraj alamıyorum ve program hata verdikten sonra kapanıyor. Yüklediğim parmak izi uygulmasını kaldırıyorum, idecad programımı kaldırıp tekrar yüklüyorum, yine aynı hatayı alıyorum. Son olarak sistemi geri yükleme ile bu hatadan kurtuluyorum. Parmak izi uygulamasını şu anda kullanamıyorum. Bu sorun parmak izi programı ile idecad programının bir noktada çakışmasından kaynaklandığı kanaatindeyim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim?

Merhaba,

Programın çalışması için(8.61 için) ekte ekran görünütüsnde gösterdiğim eklentilerin bilgiayarınızda kurulu olması gerekiyor. Bir ihtimal parmak izi programı bu programları kaldırıyor veya değiştiriyor olabilir. Program ekle/kaldır bölümünden eklentileri kontrol ediniz.

Olmazsa pazartesi günü gün içinde Bursa ofisten bizi arayın, uzaktan erişimle bilgisayarınıza bağlanarak soruna birlikte bakalım.

0 224 220 67 17

Not : Aramadan önce teamvier programını kurun.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    56 KB · Görüntüleme: 1,961
Geri