Döşeme sonlu eleman ağı oluşturmuyor

iyi akşamlar ,
D47" 'DE "14. KAT" İÇİN AĞ OLUŞTURULAMIYOR. analiz yaparken böyle birşey geldi sebebi nedir nasıl düzeltebilirim acaba yardımcı olurmusunuz?? tüm katlar için aynı durum sözkonusu

Re: döşeme ağ oluşturmuyor

D47 dosemesi soz konusu katta varmi bulamiyorsaniz o dosemeyi silmeniz gerekir olmayan bir doseme oldugunda o sekil sorun veriyor program..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Re: döşeme ağ oluşturmuyor

saliha esen":y5nqrnos' Alıntı:
iyi akşamlar ,
D47" 'DE "14. KAT" İÇİN AĞ OLUŞTURULAMIYOR. analiz yaparken böyle birşey geldi sebebi nedir nasıl düzeltebilirim acaba yardımcı olurmusunuz?? tüm katlar için aynı durum sözkonusu
Merhaba,
Proje dosyasını eklerseniz inceleriz.

iyi günler ,
dosyamı ekleyemedim ben demo kullanıyorum. ben öğrenciyim bitirme ödevim için uğraşıyordum.dosyayı başka şekilde ekleme şansım varmı ?

saliha esen":2i6lsy5i' Alıntı:
iyi günler ,
dosyamı ekleyemedim ben demo kullanıyorum. ben öğrenciyim bitirme ödevim için uğraşıyordum.dosyayı başka şekilde ekleme şansım varmı ?
Upload sitelerinden birine yükleyip, linkini verebilirsiniz. (wetransfer, dosya.tc vb...)

-D47 döşemesi için hatalı tanımlanmış.
"Geometri Kontrolü" komutunu çalıştırın. Açılan diyalogda "Yetersiz olan döşeme veya hatalı döşeme aksı" satırını seçin. Objeyi Seç satırını tıklayın. Mouse sol tuşu ile plan penceresini tıkayın. Klavyeden "Delete" tuşuna basın. hatalı tanımlanan döşeme silinecektir.
-Geometri kontrolündeki diğer hataları da gözden geçirin.(Panel objelerinin altına döşeme kenarı çizmenize gerek yok.)

Ekli dosyalar

• geometri_kontrolü1.png
    geometri_kontrolü1.png
    39.4 KB · Görüntüleme: 3,845
dediklerinizi yaptım geometri kontrolü yaptırdım döşemeyi buldum objeyi seçtim fakat silme işlemini gerçekleştiremedim

Levent Özpak":4jblicgy' Alıntı:
-D47 döşemesi için hatalı tanımlanmış.
"Geometri Kontrolü" komutunu çalıştırın. Açılan diyalogda "Yetersiz olan döşeme veya hatalı döşeme aksı" satırını seçin. Objeyi Seç satırını tıklayın. Mouse sol tuşu ile plan penceresini tıkayın. Klavyeden "Delete" tuşuna basın. hatalı tanımlanan döşeme silinecektir.
-Geometri kontrolündeki diğer hataları da gözden geçirin.(Panel objelerinin altına döşeme kenarı çizmenize gerek yok.)

birde sizce ben bu yapıyı nasıl çözebilirim? daha mezun bile olmadığım için pek bilmiyorum kolonlara başlık oluşturdum perde ve kolon boyutlarınıda baya arttırdım ama analiz de yine bir sürü hata veriyor bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. bitirme ödevim kaç gündür uğraşıyorum bu proje ile bilgisayrım da çok yavaş bazen takılıyor

saliha esen":3vxmkyk1' Alıntı:
dediklerinizi yaptım geometri kontrolü yaptırdım döşemeyi buldum objeyi seçtim fakat silme işlemini gerçekleştiremedim

Geometri kontrolünde objeyi seçtikten sonra Mouse'un sol tuşu ile plan çizim penceresini tıklayın. Daha sonra Klavyeden "Delete" tuşuna basın. Hala silemediyseniz, teamviewer programını kurup, bizi arayın. Uzaktan erişimle destek verelim.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Tel:0.224.220 67 17

Geri