ideCAD Statik almayi düşünüyorum sorularım var

GurkanUzun38

Yeni Üye
Arkadaslar oncelikle merhaba , idestatik programi alip statik proje cizimlerime bireysel olarak devam etmeyi dusunuyorum . Kullanan arkadaslara bir kac sorum olacakti .
1. Sorum ; 2. El ide cad almamin nasil bir problemi olabilir lisans iptalinden bahsediliyor .
2. Sorum ; Diyelimki idecadi bugun aldim vede yakin bir zamanda yeni versiyon cikti yeni versiyon yukseltmesi icin ucret odermiyim . (Kisa sureler icin soruyorum idecad belirli bi sureye kadar yukseltme garantisi veriyormu )

Sorularima cevap verir ilgilenirseniz sevinirim .

Bu soruların ikisinin de cevabını kullanan arkadaşlardan değil doğrudan İdeYAPI dan almalısınız. Her iki sorunun da muhatabı İdeYAPI dır. İletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Forumun amaci herkesin tecrubelerini , bilgilerini paylasmasidir . Ide yapiya sordugumda bana 2.el alacagim lisansi iptal edeceklerini soyleyecekler ama benim merak ettigim nasil anlayabilirler ?

GurkanUzun38":3r86w2rk' Alıntı:
Forumun amaci herkesin tecrubelerini , bilgilerini paylasmasidir . Ide yapiya sordugumda bana 2.el alacagim lisansi iptal edeceklerini soyleyecekler ama benim merak ettigim nasil anlayabilirler ?

Upgrade yapıncaya kadar anlaşılması çok kolay olmaz. Anlamak için de özel bir gayret içinde olmayız. Fakat upgrade yaparken firmada kaydı olan kişi veya firma upgrade yapabilir ancak. Eger bir şekide anlaşılır şikayet olur veya hukuksal takib gerektiren bir durum hasıl olursa lisansınız iptal olur ve upgrade etme hakkını kaybeder asıl programı satın alan firma. Ayrıca bu durumda ideYAPI'nın tüm yasal hakları devreye girer.

GurkanUzun38":2snb1pnb' Alıntı:
Bu forum sitesi ideYAPI'nın resmi forum sitesiyken başkası nasıl buna cevap verebilir anlamında söyledim. Düşünsenize biri çıkıp ideYPI'nın resmi sitesinde diyor ki; "benim lisanssız programım var ve kimse bir şey demedi". Kendini ihbar anlamında bir şey değil midir?

Geri