ideCAD eğitim ve kursları hakkında

Akat2013

Yeni Üye
Herkese merhaba,

Sayın ilgililer bu konu başlığı hakkında ne kadar ilgili davranırlar bilmiyorum ama idecad i sevilen ve çok kullanılan bir program yapma konusunda gerekli ve yeterli çalışmanın YAPILMADIĞINI düşünüyorum.
Eğitim ve kurs olanakları çok kısıtlı.İnşaat mühendisleri odasının böyle bi talebi olmasına rağmen hala kurs açılmıyor
EN AZINDAN İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE KURS VE EĞİTİM VERİLEBİLİR.İSTEYEN EVİNDE KENDİ BİLGİSAYARINDA ONLİNE KATILDIĞI DERSİ İZLEYEBİLİR SORULAR SORABİLİR.KATILIM TABİKİ ÜCRETLİ OLSUN.
Piyasadaki bir çok statik program varken tercih sebebi idecad olsun.Hiç kimse kullanmayı bilmediği vakıf olmadığı bir programı satın almak istemez.

Merhabalar,
öncelikle programlarımıza gösterdiğiniz alaka ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Programlarımızı kolaylıkla öğrenebilmeniz için ücretsiz faydalanabileceğiniz pek çok kaynak bulunmaktadır. Internet üzerinden verdiğimiz ücretsiz webinar eğitimlerimize katılabilirsiniz.
Geçmiş tarihli webinarlar da kaydedilerek youtube kanalımıza yüklenmektedir. Bunları takip edebilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Eğitim videoalarımız yenilenen arayüz ve yeni olanakları kapsayacak şekilde yeni konu başlıklarıyla sürekli güncellenmektedir.

5000'in üzerindeki başlık 6000'in üzerindeki üye ile takip edilmekte olan forum sayfamız da programlarımızın öğrenilmesi, doküman, proje ve öneri paylaşımı ve teknik destek gibi pek çok konuda yararlanabileceğiniz
ciddi bir kaynaktır. Hem yeni öğrenirken hem de daha devamında aktif proje üretirken faydalanabileceğiniz, daha önce sorulan sorulara verilen yanıtlara ulaşabileceğiniz zengin destek arşivimize ulaşabilir,
siz de paylaşımda bulunabilirsiniz...

linkinden kullanım kitabı ve diğer dokümanlara da ulaşabilirsiniz.

Mail, telefon ve uzaktan erişim ile sorularınız için bize ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Bu noktada kullanıcı olma şartımız yoktur. Demo versiyonla çalışırken de takıldığınız,
sormak istediğiniz konularla ilgili yardım alabilirsiniz.

İstanbul ofisimizde eğitimlerimiz ücretsiz verilmektedir. Farklı illerde de İmo ve üniversitelerde kurs ve eğitimlerimiz belli bir program dahilinde düzenlenmektedir.

Youtube eğitimlerimiz 3000'in üzerinde abone ile izlenmekte (
), facebook sayfalarımız da programlarımızla ilgili bilgi almak isteyen pek çok meslektaşımız tarafından takip edilmektedir. (
)

Tüm bu kaynak ve kanallarla sektördeki diğer yazılımlardan çok daha fazla kişiye ulaşmakla birlikte çabamız her zaman daha iyisini yapmaktır. Bu doğrultuda siz kullanıcılarımızdan gelen
tüm önerilerden istifade etmekte ve önerilerinizi önemle dikkate almaktayız.

Paylaşım ve önerileriniz için tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

ben yaklaşık 2 senedir idecad kullanıyorum ilk aşamada youtube videolarını hatmettim bu 1 günümü aldı toplamda sonra forumdan yardım alıyorum hep

ille de ücretli bir kursa ihtiyacınız olmadığını düşünüyorum.

Yeni Çelik Webinarı "Çelik çizimlerin incelenmesi"

Single Part, Nokta Detayları ve Assembly çizimleri ve çelik çizim ayarları anlatılacaktır.
İnternet üzerinden canlı olarak anlatılacak ve 45 dakika kadar sürecek konu anlatımı sonrasında, soru sorabilirsiniz. Webinar saati geldiğinde, yapmanız gereken tek şey size vereceğimiz web sayfasına girerek eğitimleri izlemektir.

(Webinar'a katılım ücretsizdir.)

Tarih 22.02.2018
saat 14:00-15.00 Arası

Katılmak için linki tıklayınız.

Planlanan diğer tüm webinarlar :

Geri