Döşeme Tipi

Açıklık çok fazla. Sistemi yeniden revize ederek kaset döşeme ile geçebilirsiniz. Kirişli yapınız bana göre uygun bir tasarım değil.

Technicalman":1o4fk286' Alıntı:
Açıklık çok fazla. Sistemi yeniden revize ederek kaset döşeme ile geçebilirsiniz. Kirişli yapınız bana göre uygun bir tasarım değil.
Nervürlü yaptım Sehim hatasını aşamadım. İlginiz için teşekkür ettim

vforvendett4":3hbm25a3' Alıntı:
Technicalman":3hbm25a3' Alıntı:

Bu şartlarda sorununuzu çözmeniz biraz zor. Sistemi tekrardan gözden geçirmenizde fayda var. Kolon , kiriş ,beton sınıfı kesitlerini arttırarak kaset döşeme ile geçebilirsiniz.

Technicalman":20qyvyg1' Alıntı:
vforvendett4":20qyvyg1' Alıntı:
Technicalman":20qyvyg1' Alıntı:

Bu şartlarda sorununuzu çözmeniz biraz zor. Sistemi tekrardan gözden geçirmenizde fayda var. Kolon , kiriş ,beton sınıfı kesitlerini arttırarak kaset döşeme ile geçebilirsiniz.
Son olarak bu şekilde çözdüm. Yorumunuzu merak ettim.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhaba
Önerilerim;
--Projeyi kasetli, rijit diyaframlı ve radyede düzenleme yaparak çözdüm hata vermiyor. Ekli proje
--Merdiven yüklerini döşeme ve kiriş üzerine ilave etmeniz lazım.
--Radye Temel modellemesi için linki inceleyin.
ASANSÖR KUYUSU NASIL MODELLENİR

Şayet yarı rijit diyafram çözeceğim derseniz; (tavsiye edilen)
-- kiriş ve döşemelerdeki hataları düzeltmeniz gerekiyor,
--merdiveni mesnetleyip bina ile beraber çözün.

Ünver ÖZCAN

Yardımınız için çok teşekkür ettim. Ancak asansör çukuru modellemesini Belediye zorunlu kılıyor. Uyarılarınızı dikkate alacağım.

Geri