Çizim alma problemi

erimer

Üye
Selamlar,

Çok yeni bir problemle karşı karşıyayım. Projeyi 11. revizyonda bitirdim ve çizimleri alıp teslim aşamasına geldim. Ama çözemediğim bir sebepten export ile çizim almaya kalkınca program kendiliğinden kapanıyor ve çizimleri alamıyorum. Önceki revizyonlarda bu problem yok. Farklı olarak makine ve ekipmanları görselleştirmede kullandığım import blokların sebep olabileceğini düşünüp bu blokların tamamını sildim ama değişen bir şey olmadı. Geometri kontrolü ve analizlerde hiçbir sorun yok. Program içerisinden çizimleri de alıyorum İş çizimi Autocad'e export etmeye gelince gelince program bu sorunu çıkarttı. Çözüm için önerilerinizi bekliyorum.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Selam ve sevgiler

erimer":1c9dhjax' Alıntı:
Selamlar,

Çok yeni bir problemle karşı karşıyayım. Projeyi 11. revizyonda bitirdim ve çizimleri alıp teslim aşamasına geldim. Ama çözemediğim bir sebepten export ile çizim almaya kalkınca program kendiliğinden kapanıyor ve çizimleri alamıyorum. Önceki revizyonlarda bu problem yok. Farklı olarak makine ve ekipmanları görselleştirmede kullandığım import blokların sebep olabileceğini düşünüp bu blokların tamamını sildim ama değişen bir şey olmadı. Geometri kontrolü ve analizlerde hiçbir sorun yok. Program içerisinden çizimleri de alıyorum İş çizimi Autocad'e export etmeye gelince gelince program bu sorunu çıkarttı. Çözüm için önerilerinizi bekliyorum.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Selam ve sevgiler
Merhaba,
Çizimler "Dosyaya kopyala" ve "Dosyadan yapıştır" komutları kullanılarak başka bir proje dosyasına taşınırsa export edilebilmektedir. Export edilebilen örnek temel aplikasyon planı ektedir.
Not: Export sorunu projeye import edilen dwg dosyasının içeriğindeki çizgi tipi, yazı karakterleri vb. sebeplerden kaynaklanmış olabilir. İmport ettiğiniz dwg dosyasını destek@ideyapi.com.tr adresine gönderir misiniz?
Ayrıca bu proje dosyasının ayarlarını başka bir projede kullanmayınız. Aynı sorunla karşılaşırsınız.
İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• 1.bodrum_temel-aplikasyon.cde
    398.5 KB · Görüntüleme: 456
Geri