ideCAD 8.62 Program açıldıktan bir kaç sanye sonra kapanıyor

Birand88

Yeni Üye
Merhabalar,
Programı yeni topladığım bilgisayarıma sorunsuz yükledim. Açılsın diye tıkladıktan sonra ekran geliyor ve bir kaç saniye içerisinde program kendini kapatıyor. amd bir sisteme sahibim. bir arkadasım ondan kaynaklı oldugunu söyledi ama sanmıyorum sebebi bu olsun. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi günler

Re: İdecad 8.62 Program açıldıktan bir kaç sanye sonra kapan

Merhaba,
Sorun ekran kartından kaynaklanıyor olabilir. Ekran kartı sürücüsünü güncellemeniz problemi çözebilir. Verimli bir çalışma için opengl destekli, harici bir ekran kartı, özellikle nvidia geforce ekran kartı kullanmanızı öneririz.
Bilgisayar sistem gereksinimleri;
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Bursa ofisimizi ararsanız bilgisayarınıza erişim sağlayarak yardımcı olmaya çalışırız.
Tel: 0-224-220 67 17
İyi çalışmalar

opengl desteği mevcut fakat harici bir ekran kartım yok vega11 kullanıyorum. ryzen 2400 ile bilrikte. çalıştıramam mı diyorsunuz yani :S

Birand88":13us1tf7' Alıntı:
opengl desteği mevcut fakat harici bir ekran kartım yok vega11 kullanıyorum. ryzen 2400 ile bilrikte. çalıştıramam mı diyorsunuz yani :S
Onboard ekran kartlarında sorun çıkabilir. Ekran kartı sürücüsünün güncelliğini kontrol edin. Bursa ofisimizi ararsanız bilgisayarınıza erişim sağlayarak yardımcı olmaya çalışırız.

Geri