Zemin Emniyet Gerilmesi Arttırım Oranı

huseyinakkus56

Tanınmış Üye
Merhabalar.. Daha önce de foruma yazdım ama silinmiş. Zemin emniyet gerilmesini %50'ye kadar arttırabiliyorduk (A,B,C Gruplarda) v10'da böyle bir şeye denk gelmedim de acaba 2018 yönetmeliğine göre mi kaldırıldı bu seçenek yoksa ben mi programda bulamadım?

huseyinakkus56:7sqoxak1' Alıntı:
Merhabalar.. Daha önce de foruma yazdım ama silinmiş. Zemin emniyet gerilmesini %50'ye kadar arttırabiliyorduk (A,B,C Gruplarda) v10'da böyle bir şeye denk gelmedim de acaba 2018 yönetmeliğine göre mi kaldırıldı bu seçenek yoksa ben mi programda bulamadım?
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

İsmail Bey bu arada şu görsele bakabilir misiniz? Zemin emniyet gerilmesi arttırımı olmamasına rağmen raporda %50 arttırım yapıldığı yazıyor.
Ayrıca Zemin Sınıfı Z4 yazıyor belki güncellemeyle birlikte ZD şeklinde bir değişiklik yaparsınız.

Ekli dosyalar

• 12.png
    12.png
    127.7 KB · Görüntüleme: 2,070
O kısım işaretli olsa bile hesap kısmında herhangi bir arttirim yapılmıyor eğer 2018 seçili ise. Belirttiğiniz husus bilgimiz dahilinde ve notlarımız arasındadır. Eğer burada da gozukmesin istiyorsanız şu aşamada 2007 yonetmeliği kısmından bu işareti kaldırıp tekrar 2018 yönetmeliği seçersiniz.

Ismail Hakki Besler":g8o4ddy3' Alıntı:
O kısım işaretli olsa bile hesap kısmında herhangi bir arttirim yapılmıyor eğer 2018 seçili ise. Belirttiğiniz husus bilgimiz dahilinde ve notlarımız arasındadır. Eğer burada da gozukmesin istiyorsanız şu aşamada 2007 yonetmeliği kısmından bu işareti kaldırıp tekrar 2018 yönetmeliği seçersiniz.
Peki teşekkür ederim.

Geri