Saplama yapamıyorum Yardım

yck86

Yeni Üye
iyi akşamlar şaşıp kaldığım bi konu hakkında yardıma ihtiyacım var bugün saplama kirişlerim mesnetlenmiyor,evet bazen dikkat etmeyince böyle bi durum olabiliyor ve sonra düzeltiyordum ama bilgisayara mı yoksa idenin ayarlarına mı yada bana mı birşey oldu anlamadım en son25cm arayla 4 tarafa aks attım yine olmadı,acaba bununla ilgili bir ayar varda benmi ayarı kapattım?yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler. projeyi ekledim.

Ekli dosyalar

• SİBEL A.ide7
    608.6 KB · Görüntüleme: 464
Sorun bilgisayarımda yada bilgisayardaki idenin ayarlarında sanırım diğer bilgisayarımda denedim şıp diye oldu aynı sorunu yaşayan olursa fikir verebilir diye yazıyorum zira çok kötü bi durum sinirlerim tepemde tam 3,5 saattir.Herkese tekrardan iyi geceler.

yck86":3cidelwq' Alıntı:
Sorun bilgisayarımda yada bilgisayardaki idenin ayarlarında sanırım diğer bilgisayarımda denedim şıp diye oldu aynı sorunu yaşayan olursa fikir verebilir diye yazıyorum zira çok kötü bi durum sinirlerim tepemde tam 3,5 saattir.Herkese tekrardan iyi geceler.
Merhaba ekte projenin düzeltilmiş hali mevcut düğüm noktalarına dikkat etmeniz proje açısından faydalı olacaktır. iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• düğüm.cde
    332.8 KB · Görüntüleme: 445
yck86":1u9kpwyi' Alıntı:
iyi akşamlar şaşıp kaldığım bi konu hakkında yardıma ihtiyacım var bugün saplama kirişlerim mesnetlenmiyor,evet bazen dikkat etmeyince böyle bi durum olabiliyor ve sonra düzeltiyordum ama bilgisayara mı yoksa idenin ayarlarına mı yada bana mı birşey oldu anlamadım en son25cm arayla 4 tarafa aks attım yine olmadı,acaba bununla ilgili bir ayar varda benmi ayarı kapattım?yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler. projeyi ekledim.
Merhaba,

Kiriş yardımcı toolbarındaki "Kesişimler böl" komutu aktif olmayabilir.

İyi çalışmalar

cakilomer":3oafetyz' Alıntı:
yck86":3oafetyz' Alıntı:
Merhaba ekte projenin düzeltilmiş hali mevcut düğüm noktalarına dikkat etmeniz proje açısından faydalı olacaktır. iyi çalışmalar

İlginize teşekkür ederim belirttiğim gibi sorun ayarlardaymış dün gece diğer bilgisayarda hallettim projeyi bugünde normalde kullandığım bilgisayarın ayarlarını ilk haline getirince sorun ordada ortadan kalktı tekrar teşekkür ederim.

Levent Özpak":3l7moztj' Alıntı:
yck86":3l7moztj' Alıntı:
Merhaba,

Kiriş yardımcı toolbarındaki "Kesişimler böl" komutu aktif olmayabilir.

İyi çalışmalar

Merhaba Levent Bey
Ayarları ilk haline getirince sorunum ortadan kalktı muhtemelen keşişimlerle böl komutu aktif değildi o düzeldi,ve tabii muhtemelen ben o panikle bi türlü farkına varamamışım ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Geri