Proje Odevi Yardım!

Hancı

Yeni Üye
Proje oluşturup statik hesaplamaları yapmam istendi.İdecad statik programını ilk kez kullanıyorum metraj için elimde olan projeyi biraz uyarlayıp bir miktar ilerledim.Bodrum kat kirişsiz radye döşeme kısmını yapamadım.Bu döşemeyi nasıl oluşturacağım yardımcı olurmusunuz.Bodrum kat planı olmadığı için biraz değiştirdim buraya kadar yapmış oldugum projede eksik hata var mı bilgilendirseniz sevinirim.Teknikerlik okuyorum bu bilgiyide dipnot geçeyim:)Projeyi ekte yolluyorum teşekkürlerimi iletiyorum.

Ekli dosyalar

• Odev2 PROJE.ide7
    959.1 KB · Görüntüleme: 498
Teşekkürler!Radye döşemeyide yaptım şimdi merdivene geldim eğitim videosunuda izledim lakin bir türlü merdiven alanı ortasındaki çıkış yönü çizgisini çizemedim.Ben rota komutuyla çiziyorum çizimden çıkınca tekrar siliniyor.İki saattir bir merdiveni çizemedim yardımcı olursanız sevinirim

Eklediğiniz projede merdivenin geometrisi ve özellikleri belli değil. Oluşturmak istediğiniz merdivenin 2 boyut çizimini eklerseniz, yardımcı olmaya çalışırız.

.Aklımda sadece geometrisi var onu çizip gönderdim.Merdiven basamak sayısıda 8 olacak kat yüksekligim 2.90 tesekkürler

Ekli dosyalar

• Merdiven.ide7
    438.8 KB · Görüntüleme: 501
Merdiven ekte olduğu gibi oluşturulabilir.

İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• merdiven1.ide7
    553.2 KB · Görüntüleme: 465
Geri