3d olarak plan üst görünüşünü dokulu olarak oluşturmak

ahmet1960

Yeni Üye
kat planında odaların tefrişi yapıp 3 boyutlu ve dokulu olarak jpg olarak kaydetmek istiyorum ama 3d penceresinde kaydedemiyorum 2d plan olarak kaıt yapıyor mahal isimleri 3d olarak yazamıyorumyardımcı olursanız sevinirim

ahmet1960":1az65gjb' Alıntı:
kat planında odaların tefrişi yapıp 3 boyutlu ve dokulu olarak jpg olarak kaydetmek istiyorum ama 3d penceresinde kaydedemiyorum 2d plan olarak kaıt yapıyor mahal isimleri 3d olarak yazamıyorumyardımcı olursanız sevinirim

Ahmet Bey Merhaba,
Üst görünüşten render ve 3 boyutlu yazı oluşturabilmek için projenizi ideCAD render' a aktarabilirsiniz. Perspektif ekranda sağ tuşu tıklayarak açılan diyalogtan ideCAD render komutunu çalıştırabilirsiniz. ideCAD render programının arayüzünde üst isimli çalışma düzleminde bir kez sol tuşu tıklayın ve sonra render komutunu tıklayın. Plandan render işleminizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.3 boyutlu yazı için ise yazı komutunu tıklayın çalışmak istediğiniz düzlemi seçin örneğin; üst görünüş. Z düzlemindeki yüksekliğini ayarlamak için ise ön görünüşte yazıyı seçip çift tıkladığınızda düğüm noktalarını değiştirebilirsiniz.

Geri