ideCAD kilit sorunu

ecekktc

Yeni Üye
Merhabalar,

Başka bilgisayara kiliti taktığımda ışığı yanıp çalışıyor ve programı rahatlıkla kullanabiliyorum fakat kendi bilgisayarıma taktığımda ışığı yanmıyor ve program kurulumu yaptığımda sentinel hasp driver i yükleme hatası alıyorum. Bilgisayarımın usb girişlerinde bir sorun yok herşeyi denedim. Önceden program çalışıyordu bilgisayarıma format attıktan sonra bu sorunla karşılaştım. Sürümüm v7.022 ve şuan yüklemeye çalıştığımda aynı. Herşeyi aynı yapmama rağmen böyle sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler.

Merhabalar,

Kilidin takılı olduğu USB portununun arızalı olup olmadığını anlamak için kilidinizi bilgisayar üzerindeki diğer portlarda da test edin.
Portlarınız çalışıyor ve hala aynı hatayı alıyorsanız, muhtemelen kilit sürücüsü devre dışı kalmıştır.

Aşağıdaki linkten kilit sürücüsünü indirip kurunuz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Bazı virüs programları bu tarz programların kurulmasını engellemektedir. Böyle bir sorun yaşamamak için virüs programınızı kuruluma başlamadan önce devre dışı bırakmanızı öneririz.

Sorun çözülmezse Team Viewer programını kurduktan sonra ofisimizi arayıp, uzaktan destek alabilirsiniz.

Geri