analiz esnasında program kapanıyor ve sistem gereksinimi

ibrahimyasar

Yeni Üye
ben idecad statik demo sürüm indirdim programı öğrenmek için. örnek projeleri indirdim proje havuzundan analiz ediyorum program kendini kapatıyor. projede hata olamaz çünkü idecadin kendi sitesindeki örnek proje hatalı vermiş olamazlar. belki benim pc laptop eski olduğu için analiz yapamıyordur.
intel i5 3200u var 2.5Ghz
8gb 13333 mhz ram
gtx 630m 2gb ekran kartı
750 gb harddisk
pc 8 yıllık
sistem ile alakalı performans yorumu yapmayın ben zaten (pc konusunda iyiyim bilgisayar geçmişim donanım konusunda gayet iyi) sistem kötü farkındayım . bana sadece yetkili birisi ben bu pc ile gerekli işlemleri yapamaz mıyım öğrenmek için soruyorum. ve minimum sistem gereksinimlerini bulamadım sitede.

ibrahimyasar":2ropx267' Alıntı:
ben idecad statik demo sürüm indirdim programı öğrenmek için. örnek projeleri indirdim proje havuzundan analiz ediyorum program kendini kapatıyor. projede hata olamaz çünkü idecadin kendi sitesindeki örnek proje hatalı vermiş olamazlar. belki benim pc laptop eski olduğu için analiz yapamıyordur.
intel i5 3200u var 2.5Ghz
8gb 13333 mhz ram
gtx 630m 2gb ekran kartı
750 gb harddisk
pc 8 yıllık
sistem ile alakalı performans yorumu yapmayın ben zaten (pc konusunda iyiyim bilgisayar geçmişim donanım konusunda gayet iyi) sistem kötü farkındayım . bana sadece yetkili birisi ben bu pc ile gerekli işlemleri yapamaz mıyım öğrenmek için soruyorum. ve minimum sistem gereksinimlerini bulamadım sitede.
Merhaba,
-Tüm projelerde kapanma sorunu yaşıyorsanız, aşağıdaki işlem adımlarını uygulayınız;
-Programı kapatınız.
-Antivirüs yazılımı varsa devre dışı bırakınız.
-Aşağıdaki linkten Microsoft c++ 2019 eklentilerini kurunuz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

- Sorun çözülmezse İdeYAPI Bursa ofisimizi arayıp iletişim bilgilerinizi bırakınız. Gün içinde bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayıp, yardımcı oluruz.

İyi çalışmalar

Geri