Birleşimlerde çakışma sorunu

Merhabalar , Kolonun ve kirişin aynı hizada iki tarafında olan birleşimlerde çakışma hatası veriyor. Kolonlarda alın levhalı kayma birleşimlerinde ve kirişlerde aşık birleşimlerindeki çakışmaları eklediğim projede de görebilirsiniz. İmalat veya yapım aşamasında bu sıkıntı yaratabilir mi ? Bunun bir çözümü var mıdır? Teşekkür ederim...

Ekli dosyalar

• Mek. bak. atolye.ide8
    1.3 MB · Görüntüleme: 451
Arada olan kolonların yanaklarına bağlı olan kirişlerde de aynı sorun var. Kolon gövdesine 2 kiriş bağlantısı yapıldığı için çakışma oluyor aynı zamanda aşık bağlantıların da da onlara ne yapabilirim ?

Teşekkür ederim.Onu çözdüm şimdi. Birde aşık bağlantılarında da aynı sıkıntı var onda bir öneriniz var mıdır?

Trapez sacları akıllı dübeller ile sabitlemek için UPN kullandım IPN kullanırsak dübelin kiriş gövdesine gelme ihtimali var. Yardımlarınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

merhaba ben idecad de mimari projeyi import dwg yaptım ama kolon kiriş yerleştiremiyorum yeni kontur alanı çiziyorum ama olmuyor mimari projeyi sıfır noktasına yakalama mı yapmam lazım nasıl yapmam lazım acil yardım lütfen

Ekli dosyalar

• 2015-09-04_10-19-44.png
    2015-09-04_10-19-44.png
    145.4 KB · Görüntüleme: 3,765
  • 2015-09-04_10-14-46.png
    2015-09-04_10-14-46.png
    83.6 KB · Görüntüleme: 3,765
Geri