İskele Analiz Süresi

Hüseyinnn

Yeni Üye
Merhabalar. Linkteki projeye iskele çizimi yapıyorum analiz süresi çok çok uzun sürüyor. Yarım saat sonra hâlâ "Analize başlanıyor" yazıyor.. v8'de proje büyüklüğüne göre kasmalar oluyordu fakat hiçbirinde böyle bir durumla karşılaşmamıştım. v10'daki ilk iskele deneyimim olacak. Linkten bakıp sorunun neyden kaynaklandığını söyleyebilecek biri varsa çok memnun olurum.. Kolay gelsin... (4 cephede de iskele yapılacak)
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
İskele.rar.html

Merhaba;

linkten projenizin çizim alınmış halini ve iskele raporunu elde edebilirsiniz.

Daha öncede de başka başlıklarda belirtildiği gibi analiz sırasında 4 cepheden de modelleme yapmanıza gerek yoktur. Elverişsiz sonuca sebep olacak cepheye veri girişi yapıp, analiz edip, tasarım yapıp, rapor alınız. Ardından çizimler için tüm cephelere girin ve çizim alın. Belediyelerin görmek istediği tüm cephlerde yerleşen iskele çizimidir.

İyi Çalışmalar.

nurgulkaya":22hv5hwd' Alıntı:
Merhaba;

linkten projenizin çizim alınmış halini ve iskele raporunu elde edebilirsiniz.

Daha öncede de başka başlıklarda belirtildiği gibi analiz sırasında 4 cepheden de modelleme yapmanıza gerek yoktur. Elverişsiz sonuca sebep olacak cepheye veri girişi yapıp, analiz edip, tasarım yapıp, rapor alınız. Ardından çizimler için tüm cephelere girin ve çizim alın. Belediyelerin görmek istediği tüm cephlerde yerleşen iskele çizimidir.

İyi Çalışmalar.
Çok teşekkür ederim Nurgül hanım.. O yöntemi daha önce birçok defa denedim; her cepheden ayrı ayrı analiz almayı ancak bu projede tek bir cephede çizmeme rağmen analiz süresi çok uzun sürüyordu. 30dk bekledim az iskele olmasına rağmen "analiz başlatılıyor" kısmında bekledi.. Ancak sizin gönderdiğiniz dosyada herhangi bir sorun yok. Çok teşekkür ederim..

Geri