3D Ekran sorunu

eissenhover

Etkin Üye
Merhabalar, demo sürüm sorunsuz çalışırken lisanslı sürümde 3D ekranı kullanamıyorum, ekran titriyor-donuyor-kararıyor, sebebini çözemiyorum, yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15.4 KB · Görüntüleme: 385
  • 2.PNG
    2.PNG
    60.3 KB · Görüntüleme: 386
Merhabalar, demo sürümde bu sorun olmuyor lisanslı sürümde yaşıyorum. Sorunum halen devam etmekte, teknik destek portalındaki üyelik formunu doldurdum fakat geri dönüş maili gelmedi, benim kısayolumda grafikçi seçeneği çıkmıyor. Malesef kurumsal iletişim numaralarınızı aradığımda da sürekli portaldan kayıt oluşturmam söyleniyor. Teknik destek anlamında kimseye ulaşamadığım için son çare foruma yazıyorum artık.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    334.2 KB · Görüntüleme: 369
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    124 KB · Görüntüleme: 369
eissenhover":3oujugx9' Alıntı:
Merhabalar, demo sürümde bu sorun olmuyor lisanslı sürümde yaşıyorum. Sorunum halen devam etmekte, teknik destek portalındaki üyelik formunu doldurdum fakat geri dönüş maili gelmedi, benim kısayolumda grafikçi seçeneği çıkmıyor. Malesef kurumsal iletişim numaralarınızı aradığımda da sürekli portaldan kayıt oluşturmam söyleniyor. Teknik destek anlamında kimseye ulaşamadığım için son çare foruma yazıyorum artık.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

eissenhover":lvp5bask' Alıntı:
Merhaba,
Teknik destek portalına üyelik talebinde bulunan kullanıcılarımıza yoğunluk sebebiyle gecikme olmuştur. Üyelik talebinize en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bu konu ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde Bursa ofis ile irtibata geçebilirsiniz.

İyi çalışmalar

Geri