WREP olarak açabiliyorum ancak WREP olarak kaydedemiyorum

Re: WREP olarak kaydetme

Merhaba,
İdeCAD Wrep programının dosya türü ile Lisanslı programların dosya türü aynıdır. Dosyayı kaydet veya farklı kaydet komutu ile kayıt ettiğinizde *ide10 uzantısı ile kayıt edilir.

Eğer projenizi İdeCAD Wrep programında kayıt ederken kayıt ederken bir hata mesajı alıyorsanız, hata mesajına ait ekran görüntüsü ekleyiniz.
İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• wrep.png
    wrep.png
    65.9 KB · Görüntüleme: 210
Re: WREP olarak açabiliyorum ancak WREP olarak kaydedemiyoru

Bir hatayla karşılaşmadım. Ben dosyayı göndereceğim kişinin sadece WREP olarak açabilmesini istiyorum bu mümkün mü?

huseyinakkus56":34i7nxzj' Alıntı:
Bir hatayla karşılaşmadım. Ben dosyayı göndereceğim kişinin sadece WREP olarak açabilmesini istiyorum bu mümkün mü?
Evet mümkün. Lisanslı programda kayıt edilen proje dosyası ideCAD Wrep programında açılır. Eğer versiyon farklılığı var ise projenizi "Eski versiyon olarak kaydet" komutuyla kayıt edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• e_v_k.png
    e_v_k.png
    25.8 KB · Görüntüleme: 204

Bu şekilde yaparsam karşı taraf "sadece" WREP olarak mı açabilecek yoksa isterse ide10 olarak açabilecek mi? Çünkü gösterdiğiniz şekilde kaydettiğimde de ide10 olarak kaydediyor.(ide10 olarak açmasını istemiyorum)
(Versiyon farklılığı yok karşı tarafta da lisanslı son versiyon yüklü)

huseyinakkus56":29zb6s00' Alıntı:
Bu şekilde yaparsam karşı taraf "sadece" WREP olarak mı açabilecek yoksa isterse ide10 olarak açabilecek mi? Çünkü gösterdiğiniz şekilde kaydettiğimde de ide10 olarak kaydediyor.(ide10 olarak açmasını istemiyorum)
(Versiyon farklılığı yok karşı tarafta da lisanslı son versiyon yüklü)
ilk mesajımda yazdığım gibi İdeCAD Wrep programının dosya türü ile Lisanslı programların dosya türü aynıdır. Proje dosyasındaki tüm data ideCAD Wrep programında da görünür. Eğer projenizde sadece çıktı alacağınız çizimlerin görünmesi istiyorsanız, dosyadaki diğer dataları silip, "Farklı kaydet" seceneği ile kaydederek bu dosyayı karşı tarafa verebilirsiniz.

Geri