v10.59 ile Kaydedilen Modelin Geç Açılması

Erhan M.

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar,

v10.59 ile kayıt ettiğim projeleri ertesi gün açtığımda modelin yüklenmesi oldukça zaman alıyor. Üstelik farklı farklı modellerde ve farklı bilgisayarda aynı durumu yaşıyorum, yani bir projeye ait sorun gibi görünmüyor.

Daha önceki sürümlerde böyle bir durum ile karşılaşmamıştım. Aramızda benzer sorunu yaşayan var mı?

Ertesi güne bırakmadan , kayıt yaptıktan 10 dakika sonra açmak istediğinizde de aynı sorunu yaşıyormusunuz :)
Kısaca v10.59 ile kayıt yapılan herhangi bir proje tekrar açılırken açılması uzun sürüyor diyorsunuz ...

Ismail Hakki Besler":348t7it0' Alıntı:
Ertesi güne bırakmadan , kayıt yaptıktan 10 dakika sonra açmak istediğinizde de aynı sorunu yaşıyormusunuz :)
Yani problemi şöyle mi tanımlıyorsunuz. v10.59 ile kayıt yapılan herhangi bir proje tekrar açılırken açılması uzun sürüyor.

:D ertesi gün lafın gelişi. Ama genelde sabah açtığım dosyayı akşama kadar kapatmadığım için ertesi gün bu durumla karşılaşıyorum. Dosyayı kaydedip ideCAD i kapatıp tekrar açtığımda bu durum oluşuyor.

Oluşan modeller büyük ve çift yönlü nervürlü döşemeli. Ben özellikle çift yönlü nervürlü döşemenin yavaşlamaya sebep olduğunu düşünmeye başladım. Çünkü analiz sonrası görselleştirmede de deplasman animasyonu 1-3 FPS de oluyor. Portaldan bu durumu da bildirdim.

Levent Bey'in ikinci mesajını siz deyince gördüm. Tahmin ettiğim gibi kaset döşemeden kaynaklanıyormuş. O mesajla ilgili maile bildirim gelmemişti. Sevindim çözüldüğüne.

Geri