ideCAD geç açılıyor, açıldıktan sonra işlem yapamıyorum

mackali6161

Yeni Üye
İdecad 7 lisanslı kullanıcıyım. Program geç açılıyor, açıldıktan sonra aks sekmesini seçiyorum ama aks uygularken program donuyor, yanıt vermiyor çıkıyor, hiç bir işlem yapamıyorum. Aynı özellikte başka bir arkadaşın bilgisayarında kullandığımda her hangi bir sorun oluşturmuyor..

Re: İdecad geç açılıyor, açıldıktan sonra işlem yapamıyorum

mackali6161":qlj8e8c3' Alıntı:
İdecad 7 lisanslı kullanıcıyım. Program geç açılıyor, açıldıktan sonra aks sekmesini seçiyorum ama aks uygularken program donuyor, yanıt vermiyor çıkıyor, hiç bir işlem yapamıyorum. Aynı özellikte başka bir arkadaşın bilgisayarında kullandığımda her hangi bir sorun oluşturmuyor..
Merhaba,
Masaüstünde Program kısayolu üzerinde sağ tuşa basın. Açılan menüden Özellikler satırını tıklayın. Diyalogda Uyumluluk sekmesinde Uyumluluk modu bölümünde "Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu" satırı işaretliyse işareti kaldırın. Tekrar deneyin. Sorun çözülmezse Bursa ofisimizle iletişime geçin. Uzaktan erişimle yardımcı olmaya çalışalım.

Ekli dosyalar

• uyumluluk.png
    uyumluluk.png
    38 KB · Görüntüleme: 1,394
Re: İdecad geç açılıyor, açıldıktan sonra işlem yapamıyorum

Bilgisayarınıza sağlanan uzaktan erişimle sorunun ekran kartından olduğu görüldü ve Geforce işlemcili ekran kartı kullanıma sokularak sorun çözüldü.

Geri