Koordinatlar raporda farklı çıkıyor

MERHABA HERKESE KOLAY GELSİN.
PROJEM DEKİ KOORDİNATLARI GİRİP DEĞERLERİ ÇEVRİM DIŞI ALDIM. PROJE ÇÖZÜMÜM BİTTİ BİLGİSAYARI KAPATTIM BUGUN RAPORLARI ALINCA OTOMATİK DEFAULT AYARLARDAKİ KOORDİNATLAR CIKIYOR. ATLADIĞIM NOKTA MI VAR?
TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    245.8 KB · Görüntüleme: 1,436
Re: KOORDİNATLAR RAPORDA FARKLI ÇIKIYOR

mustafaureyen":1dcjh2lm' Alıntı:
PROJEM DEKİ KOORDİNATLARI GİRİP DEĞERLERİ ÇEVRİM DIŞI ALDIM. PROJE ÇÖZÜMÜM BİTTİ BİLGİSAYARI KAPATTIM BUGUN RAPORLARI ALINCA OTOMATİK DEFAULT AYARLARDAKİ KOORDİNATLAR CIKIYOR. ATLADIĞIM NOKTA MI VAR?

Mustafa bey merhaba,
Denemelerimde böyle bir durum oluşmuyor, oluşturamadım. Konuyu tespit edebilmemiz için kendi bilgisayarlarımızda da benzer durumu yapabilmemeiz gerekir. Elimizde farklı koordinatlarda farklı zamanlarda kayıt edilmiş, farklı kişilere ait projeler de var. Onları açtığımızda girilen koordinatlar girildiği şekilde geliyor. Bahsettiğiniz proje kayıt edilmemiş ve/veya koordinatların düzenlenmediği bir önceki kopya ile projeye devam edilmiş olma ihtimali olabilir mi?

Re: KOORDİNATLAR RAPORDA FARKLI ÇIKIYOR

mustafaureyen":26ow6i3z' Alıntı:

huseyinakkus56":26ow6i3z' Alıntı:
Benim bir projedemde de aynı sorunla karşılaşmıştım.

Aynı durumu tekrar oluşturabilir misiniz? Yapınızın koordinat bilgilerini ve deprem sihibazında seçtiğiniz seçenekleri adım adım yazabilir misiniz?

Teamviewer bağlantısıyla Bursa teknik ekip baktı teşekkür ediyorum şuan o durumu yakalayamadık bir gelişme olursa bilgi vereceğim.
İyi çalışmalar....

Geri