Donatı seçimi tablosunun kullanışsız oluşu

Merhabalar her seferinde güncellenerek daha kullanılır hale gelen programımız için neden donatı seçimi tablosunda güncelleme hiç bir zaman yapılmıyor.
Bir tuş seçeneği koysanız hepsini seç hepsini bırak diye , her seferinde mouse ile tek tek donatıyı iptal etmesek fena mı olurdu ? mesela merdivenler için 8-32 bandında ne kadar çelik varsa hepsi işaretlenmiş.her projemde mouse ile tek tek konulmuş olan tikleri kaldırmaya çalışıyorum.Sinir bozucu bir eylem oluyor benim için. İyi çalışmalar diliyorum

Re: DONATI SEÇİMİ TABLOSUNUN KULLANIŞSIZ OLUŞU

NOT : Bir önceki projedeki ayarlarımı kullanmak, sorunu çözmek değil ,sadece ertelemek gibi geliyor bana

Merhaba,
Donatı seçiminde örneğin merdivenler için hangi donatıların sürekli işaretli gelmesini istiyorsunuz. Hepsini kaldır seçeneği olsaydı, hangi donatıları tekrar işaretleyecektiniz?

Merdivenler için donatı seçiminde, 8'lik olarak seçilmiş beyaz şablon projesi ektedir. İstediğiniz diğer çaplar varsa işaretleyerek kullanabilirsiniz

Siz de herhangi bir şablon projesinde böyle ayarı bir kez olmak üzere yapabilirsiniz veya kullanıdğınız şablon projenizi mesaja eklerseniz, sizin için düzenlemeyi yaparız.

Ekli dosyalar

• 4.PNG
    4.PNG
    12.2 KB · Görüntüleme: 2,211
  • Beyaz arkaplan_10.ide10
    280.1 KB · Görüntüleme: 301
Geri