ideCAD Statik Versiyon 10.20 Demo İtme Analizi Sorunu

BurakErbay61

Yeni Üye
Herkese iyi günler, iyi forumlar.
ideCad Versiyon 10.20 Demo sürümünde bitirme çalışmam için modellemiş olduğum yapının nonlineer itme analinizi yapmak istediğimde analiz ekranı geliyor analiz başlıyor ama ilk iterasyondan sonra program kapanıyor. Herhangi bir hata mesajı ile karşılaşmıyorum direkt kapanıyor. Diğer analizlerin hiç birinde böyle bir problem yaşamıyorum ancak nonlineer analiz yapamıyorum bunun sebebi ne olabilir ? Bu durumu düzeltme imkanım var mı?

Merhaba,
Ver 10.20 sürümünde nonlinear analiz olanağı yoktur. Ver 10.58 beta sürümünde programa eklenmiştir. Program test aşamasındadır.
İyi çalışmalar

Levent Özpak":2ze1mirx' Alıntı:
Merhaba,
Ver 10.20 sürümünde nonlinear analiz olanağı yoktur. Ver 10.53 beta sürümünde programa eklenmiştir. Program test aşamasındadır.
İyi çalışmalar

Levent Bey ilginiz ve kısa sürede vermiş olduğunuz cevaptan dolayı teşekkür ederim. ideCAD programını bitirme çalışmamda kullandığımı söylemiştim yeni kararlı sürüm ne zaman yayınlanır bu konu hakkında bilgi verebiliyor musunuz?
Teşekkürler iyi çalışmalar.

Tarih veremiyoruz. Lisanslı versiyonlar çıktığında forum sayfamızda duyurusu yapılıyor.
İyi çalışmalar

Geri