Export yaparken program kapanıyor

kutay biber

Yeni Üye
selam
projede analiz sonucunda hiçbir hata yok geometri kontrolüde yapıyorum onda da bir hata yada uyarı yok yalnız pafta açıp çizimleri tek tek kopyalayıp en sonunda export dwg tek dediğimde proğram otomatik olarak kapanıyor seçilen kayıt dosyasına 0 kb lık bir .ctb oluşturuyor. dün başka bir proje paftaladım hiçbir sorun çıkmadı bugün bu projede hata verdi dünkü paftaladığım projenin datasından son ayarları kullan diyerek yeni proje başlattım projeyi sıfırdan oraya girdim yine aynı hata oldu. Proğramdna kaynaklı birşey olduğunu sanmıyorum yardımınızı bekliyorum acil olarak şimdiden teşekkürler.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
ÖMER_KAHRAMAN_SON.ide10.html

Merhaba,
-Projenizde sürekli tmel açılımlarında dwg export sorunu oluşuyor. S3 kolonu altında ST41 sürekli temeli parçası tanımlanmış. Kolonlar çubuk elemandır. Sadece kolon altında kalacak şekilde sürekli temel tanımlamayınız. ST41 sürekli temelini silin. Analiz yapın. Sürekli temel açılımı alın.
-Ctb dosyasının sıfır boyutta export edilmesi durumu ise gelecek olan versiyonda düzeltilmiştir. Bu aşamada, İdeCAD Wrep programıyla çıktılarınızı almanızı önerebiliriz. Eğer kullandığınız şablon dosyanız eski projeleriniz ile aynı ise (özellikle çizim renk ayarları) sıfır boyutunda olmayan eski .ctb dosyalarınızı da ismini değiştirerek de kullanabilirsiniz. Ya da projenizi 8.62 olarak kaydedip, 8.62 versiyonunda export işlemini yaparsanız .ctb uzantılı dosya sorunsuz oluşturulacaktır.

İyi çalışmalar

Geri