Duyuru bölümündeki adam karakterlerinde sorun

demir

Etkin Üye
DUYURU BÖLÜMÜNDEKİ TÜM KARAKTERLERİ SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE ATTIM ÇALIŞIYOR FAKAR İNSAN KARAKTERLERİNİ AÇMIYOR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Duyuru bölümündeki adam karakterlerinde sorun

Ekli dosyalar

• YJYU.png
    YJYU.png
    466.1 KB · Görüntüleme: 3,544
Merhaba,
8 versiyonda eklenen kütüphaneler 7 versiyonda kullanılamazlar. Yeni eklene 3d insanlar da bu grupta olduğundan göremiyorsunuz.
İyi çalışmalar

Haziran ayından itibaren paylaştığımız kütüphaneler 8 versiyon yayımlandığı için 8' de üretilmiştir.
Geriye dönük versiyonlar için kütüphane desteği söz konusu değildir.
linkinde ""Bitkiler- çiçekler, 3 boyutlu insanlar, arabalar, ferforjeler ve hastane ekipmanlarından oluşan 171 adet yeni kütüphaneyi aşağıdaki linklerden indirip kullanabilirsiniz.
(Sadece ferforje ve hastane ekipmanları paketi versiyon 7'de kullanılabilir. )"" açıklaması yer almaktadır. Yeni eklenecek kütüphaneler güncel sürümlerde açılabilir.

Olanların hepsini forum üzerinden paylaşıyoruz. 3ds olarak webden bulduğunuz başka kütüphaneleri programa import ederek kullanabilirsiniz.

Sadece ferforje ve hastane ekipmanları paketi versiyon 7'de kullanılabilir demişsiniz fakat ben sadece insan karakterlerini yükleyemedim diğerlerini 7 versiyonda açtım..bilginiz olsun.

Geri