Zemin kat render alamiyorum

demir

Etkin Üye
ÇATI YÜZEYİ OLUŞTURUYORUM ÇATIYLA KES DİYORUM KATMANLARDAN ÇATI YÜZEYİ KİLİTLE DİYORUM FAKAT BU RESİMDEKİ GİBİ OLMUYOR ÇATI YUÜZEYİ YİNE GÖRÜNÜYOR LÜTFEN YARDIM..

Ekli dosyalar

• 655.jpg
    655.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 3,515
Re: ZEMİN KAT RENDER ALAMIYORUM

yaptım fakat bu konuyla ilgili son bir şey sormak istiyorum render alınca duvar ve kapılarda gölge oluşuyo ne yapmam gerekiyor? şimdiden teşekkürler..

Re: ZEMİN KAT RENDER ALAMIYORUM

Merhabalar,
Çatıyla kes işlemininden sonra,katman Ayarlarına geçin ve çatı yüzeyi layer' ını kapatın. (Çatı yüzeyi görünmez hale gelecektir)
Güneşin konumuyla alakalı olarak gölge oluşur,gölgeyi render ayarlarından fiziksel gökyüzü seçeneğinin altındaki güneşin dikeyle yaptığı açıyı 0 yaparsanız gölge kalkacaktır.

Kolay gelsin,iyi çalışmalar..

Merhabalar,

Çatıyla kes işlemi yapılırken çıkan trimleme dialoğundan,kesilen yüzeylerin renk ve dokusuyla ilgili seçim işlemi gelmektedir.

Eğitimlerimize daha önce geldiniz mi? Program eğitimlerimiz istanbul'da ve Bursa ofisimizde her ay düzenli olarak yapılmaktadır.

Lisanslı kullanıcıysanız,sorularınıza detaylı bilgiyi 0212 2205500 numarasından ofisimizi arayarakta uzaktan erişimle destek alabilirsiniz.

Kolay gelsin,iyi çalışmalar..

teşekkürler yaptım kurslarınıza çok gelmek isterdim fakat hiç zamanım olmadığından dolayı gelemiyorum. hep kendi çabalarımla öğrendim idecadi böyle bir plan yapmak istedim ondan dolayı takıldım. 1 kaç güne kadarda kütüphane paylaşımım olacak özellikle çocuk ve adam malum 7 kullanıcısıyım kolay gelsin herşey için çok teşekkür ederim.

Geri