Dosyam kapandı geri getirebilirmiyim?

Re: İdecad dosyam kapandı dosyayı nasıl geri getirebilirim?

Merhabalar,

Ayarlar --> genel ayarlar seçeneğinden otomatik kayıt seçeneğini aktif yapmanız gerekmektedir.
Kaydederken yedekle seçeneğinin aktif olması halinde ise kayıt işlemi sırasında, kayıt edilen projenin bir önceki halinin yedeğini .bak uzantılı olarak proje dosyanızın yanına yedekler.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar..

Re: İdecad dosyam kapandı dosyayı nasıl geri getirebilirim?

Merhaba,
Autosave kapalı iken kaybolan dosyaları kurtarabileceğimiz bi yer var mı? Aurocad teki gibi bak dosyasını gizli klasörlerde bulabilir miyiz?

Merhabalar,

Autosave kapalıyken otomatik kayıt yapılamadığı için .bak dosyalarınız oluşmamaktadır.
Eğer Genel Ayarlar diyaloğunda Kaydederken yedekle (*bak) seçeneği aktif olması halinde kayıt işlemi sırasında, kayıt edilen projenin yedeğini .bak uzantılı olarak proje dosyanızın yanına yedekler. O ayarı ve dosyanızı kontrol edebilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Ekli dosyalar

• kaydederken yedekle.png
    kaydederken yedekle.png
    9.5 KB · Görüntüleme: 830
Merhabalar. Benim de çizim yaparken dosyam kapandı, autosave açıktı ama dosyayı bulamıyorum. Autosave klasöründe de gözükmüyor.

Merhabalar. Benim de çizim yaparken dosyam kapandı, autosave açıktı ama dosyayı bulamıyorum. Autosave klasöründe de gözükmüyor.
Genel ayarlar diyaloğunda "kaydederken yedekle (*.bak)" veya *otomatik kayıt" seçeneklerinden biri işaretli ise projenizle aynı klasör altında *.bak uzantılı yedek dosyaları oluşur. Proje yükle diyaloğunda dosya türünü *.bak seçip, bu dosyalara ulaşabilirsiniz.

1658732923409.png

Geri