Dosya kayıt yaparken hata alıyorum

atugsahin

Yeni Üye
Projeyi kaydetmek istediğimde kaydedemiyorum ve böyle bir hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• hataidecad.jpg
    hataidecad.jpg
    118.3 KB · Görüntüleme: 345
Re: dosyada bir hata var

atugsahin":q1aqvmzw' Alıntı:
Projeyi kaydetmek istediğimde kaydedemiyorum ve böyle bir hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba,
-Programı kapatınız.
-C:\Programdadata\ideCAD10DEMO klasörünü siliniz.(ProgramData klasörünü göremiyorsanız, gizli konumda olabilir. "Klasör ve Arama seçenekleri" bölümünden "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaretleyerek görünür hale getirebilirsiniz.)
-Klavyenin sol tarafında bulundan Ctrl ve Shift tuşlarına aynı anda ve birlikte basılı tutunuz.
-Masaüstünde program kısayolunu çift tıklayarak çalıştırınız. Ekrana Registry (Kayıtlı) giriş ve ayarları temizlendi" uyarısı gelene kadar Ctrl ve Shift tuşlarını bırakmayınız. (Uyarı arka planda da kalabilir)
-Gelen uyarıda Tamam'ı tıklayınız.
-Tekrar deneyiniz.
İyi çalışmalar

merhaba söylediginizi yaptım hata vermeye devam ediyor

Ekli dosyalar

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    335.9 KB · Görüntüleme: 17
  • Adsız.png
    Adsız.png
    296.6 KB · Görüntüleme: 16
merhaba söylediginizi yaptım hata vermeye devam ediyor
Merhaba,
Eklediğiniz resimde Türkçe karakterlerin doğru yazılmadığı görülüyor. Windows dil ve bölge ayarlarınız Türkçe değil. Windows dil ve bölge ayarlarını Türkçe olarak düzenlerseniz sorununuz çözülebilir. Veya İdeCAD proje dosyası isminde ve bulunduğu klasörde Türkçe karakter olmayacak şekilde düzenleme yapmanız durumunda da proje dosyası açılacaktır.
Dil ve bölge ayarlarının Türkçe olrak düzenleme işlemleri için aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri