demo

zorbey123

Yeni Üye
statik v10 demo sürümünde tbdy 2018 analiz ayarları sihirbazına giremiyorum sebebini bilen varsa yardımcı olabilirmi.

Merhaba,
Karşılaştığınız sorun bilgisayarınıza windows güncelleştirmelerinin yapılmamış olmasından kaynaklanır.

Sorununun çözümü için aşağıdaki işlem adımlarını gerçekleştiriniz.
Windows update(güncelleme) lerini yapınız.
Internet explorer ı son sürüme güncelleyiniz (11 Versiyon ve üzeri olmalı)
Antivirus adblocker tarzı bir güvenlik yazılımı kullanıyorsanız bunları deaktif edip tekrar deneyiniz.
Internet explorerda yüklü eklentiler varsa eklentileri pasif yapınız.

İyi çalışmalar.

bu sayfadaki komut dizisinde bir hata oluştu diye uyarı veren bir ekran çıkıyor ve hata olarak nesne bu özellik veya yöntemi desteklemiyor diyor bilgisayara yeni format attım birşey eksik olacağını düşünmüyorum başka bir nedeni olabilirmi acaba, bu hatayı çözmem gerekiyor çünkü orjinal sürümü almayı düşünüyorum.

zorbey123":3ewr02n7' Alıntı:
bu sayfadaki komut dizisinde bir hata oluştu diye uyarı veren bir ekran çıkıyor ve hata olarak nesne bu özellik veya yöntemi desteklemiyor diyor bilgisayara yeni format attım birşey eksik olacağını düşünmüyorum başka bir nedeni olabilirmi acaba, bu hatayı çözmem gerekiyor çünkü orjinal sürümü almayı düşünüyorum.
Bilgisayarınızı yeni formatlayıp Windows 7 işletim sistemi kurduysanız, windows sp1 ve diğer güncellemeleri yapıp, internet Explorer 11 sürümünü kurmanız gerekir.
İyi çalışmalar

Geri