RAPOR ALAMIYORUM

unalors

Yeni Üye
Merhaba, programda çizimi bitirdim önceki günlerde rapor alabiliyordum ama bugun rapor oluştur dediğimde program kendi kendini kapatıp çıkıyor ,yardımcı olabilir misiniz.

unalors":3euy0vxl' Alıntı:
Merhaba, programda çizimi bitirdim önceki günlerde rapor alabiliyordum ama bugun rapor oluştur dediğimde program kendi kendini kapatıp çıkıyor ,yardımcı olabilir misiniz.
Merhaba
Hiç bir projenizden rapor alamıyorsanız aşağıdaki işlem adımlarını uygulayınız;
-İdeCAD Statik programı kapatınız.
-Antivirüs yazılımı varsa devre dışı bırakınız.
-Program Ekle/Kaldır bölümünde "Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable (*86)" eklentisinin yüklü olup olmadığını kontrol ediniz veya aşağıdaki linkten indirip kurunuz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

-C:\Programdadata\ideCAD10 klasörünü siliniz.(ProgramData klasörünü göremiyorsanız, gizli konumda olabilir. "Klasör ve Arama seçenekleri" bölümünden "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaretleyerek görünür hale getirebilirsiniz.)
-Klavyenin sol tarafında bulundan Ctrl ve Shift tuşlarına aynı anda ve birlikte basılı tutunuz.
-Masaüstünde program kısayolunu çift tıklayarak çalıştırınız. Ekrana Registry (Kayıtlı) giriş ve ayarları temizlendi" uyarısı gelene kadar Ctrl ve Shift tuşlarını bırakmayınız. (Uyarı arka planda da kalabilir)
-Gelen uyarıda Tamam'ı tıklayınız.
-Program açıldığında proje yükleyip, analiz yapıp rapor almayı deneyiniz.
-Sadece bir projede sorun yaşıyorsanız proje dosyasını ekleyiniz.
İyi çalışmalar

Geri